پژوهش کتاب

سیستم‌های کنترل اتوماتیک - پژوهش کتاب

قیمت محصول : $0.00

رایگان – خرید

در این ویرایش فصل های ۱ تا ۴ تمامی موضوعات پیش زمینه را پوشش داده و فصل های ۵ تا ۱۰ شامل مطالبی است که بطور مستقیم به موضوع کنترل مربوط می شوند.
این کتاب نه تنها شامل جعبه ابزارهای معمولی MATLAB است که دانشجویان می توانند به وسیله آنها MATLAB را بیاموزند و ازمهارت های برنامه نویسی خود استفاده کنند، بلکه ACSYS که یک نرم افزار گرافیکی مبتنی بر MATLAB است را هم در بر دارد. نرم افزار ACSYS که در این ویرایش افزوده شده است بسیار متفاوت از نرم افزارهای همراه سایر کتب کنترل است. در اینجا از طریق استفاده گسترده از برنامه نویسی GUIی MATLAB، نرم افزاری ایجاد شده که استفاده از آن آسان است.
همچنین دوکاربرد دیگیر نیز افزوده شده است، SIMLAB و Vitual Lab، که از طریق آنها روی مسائل واقعی کار شده و آزمایش های کنترل سرعت و موقعیت در محیطی نرم افزاری انجام می شود.
عناوین ده فصل کتاب عبارتند از: فصل اول؛ مقدمه، فصل دوم؛ مبانی ریاضی، فصل سوم؛ نمودارهای بلوکی و نمودارهای جریان سیگنال، فصل چهارم؛ مبانی نظری و مطالب پیش زمینه: مدل سازی سیستم های دینامیکی، فصل پنجم؛ تحلیل زمانی سیستم های کنترل، فصل ششم؛ آزمایشگاه کنترل، فصل هفتم؛ تحلیل مکان ریشه ها، فصل هشتم؛ تحلیل حوزه فرکانس، فصل نهم؛ طراحی سیستم های کنترل، فصل دهم؛ تحلیل متغیر حالت.
همچنین کتاب دارای هشت پیوست با عناوین ذیل می باشد: پیوست الف؛ نظریه مقدماتی ماتریس و جبر، پیوست ب؛ معادلات تفاضلی، پیوست پ؛ جدول تبدیل لاپلاس، پیوست ت؛ جدول تبدیل z، پیوست ث؛ خواص و رسم مکان ریشه ها، پیوست ج؛ معیار نایکوئیست کلی، پیوست چ: تشریح نرم افزار ACSYS ۲۰۰۸ پیوست

ادامه…

بازدید : - بار دسته بندی : تاريخ : 21 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.